Yasal Uyarı Metni

Faaliyet alanının genişliği dolayısıyla etkisi ve katkısı oldukça yüksek bir proje olan TANAP’ın resmi iletişim kanalları; www.tanap.com web sitesi, Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter ve YouTube hesaplarından oluşmaktadır.

Anılan hesaplar haricinde, dijital mecralarda veya sosyal medya kanallarında, TANAP’ın ticaret unvanı veya logoları kullanılmak suretiyle yapılan paylaşımlara itibar edilmemesi gerektiğini, bunların Şirketimizin resmi görüşünü yansıtmadığını ve TANAP olarak bu tür paylaşımlardan ötürü hiçbir sorumluluk taşımadığımızı belirtmek isteriz. Şirketimize ait ticaret unvanı ve logoların Şirketimizin bilgisi ve/veya izni olmadan kullanılması, Şirketimizle ilgili yanlış bilgilerin çoğaltılması, dağıtılması, açıklanması ve benzeri eylemlerin hukuka aykırılık teşkil edebileceğini ve Şirketimizin bunlara ilişkin her türlü hukuki hakkının saklı olduğunu bildiririz.

Şirketimizin bilgisi ve izni dahilinde olmayan paylaşımlar hakkında ilgili mevzuat uyarınca ivedilikle hukuki işlem başlatılacağını ve doğru bilgiler için yukarıda belirtilen resmi TANAP hesaplarının takip edilmesi gerektiğini bilgilerinize sunarız.