TANAP Sistemi'nin operasyon dönemi için mühendislik & danışmanlık hizmetlerine ilişkin onaylı yüklenici olmak için başvuru

TANAP Sistemi'nin operasyon dönemi için mühendislik & danışmanlık hizmetlerine ilişkin onaylı yüklenici olmak için başvuru

TANAP DOĞALGAZ İLETİM A.Ş. (“TANAP”), TANAP’a onaylı tedarikçi olmak isteyen firmaların iş yeterliliği ve deneyimi uyarınca başvuru yapma fırsatları olduğunu memnuniyetle bildirmektedir.

Bu bağlamda, mühendislik ve müşavirlik hizmetlerine ilişkin olarak TANAP’a onaylı tedarikçi olmak isteyen firmalar (“Başvuru Sahipleri”) aşağıda verilen bağlantıdan indirilebilecek olan soru formunu (“Soru Formu”) doldurması ve gerektiği gibi destekleyici belgeleri içerecek şekilde başvurularını “TANAP Sistemi’nin Operasyon Dönemi için Mühendislik & Müşavirlik Hizmetleri için Soru Formu Sunumu” başlığı ile engconsopr@tanap.com e-posta adresine elektronik posta üzerinden gönderebilirler.

Ayrıca, TANAP tarafından kendi münhasır takdirine istinaden 2021 yılı içinde ilan edilebilecek olan TANAP Sistemi’nin Operasyon Dönemi için Mühendislik & Müşavirlik Hizmetleri İhalesi’ne davet kapsamında değerlendirilmek isteyen Başvuru Sahiplerinin, yukarıda detaylandırıldığı gibi 11 Mart 2022 saat 14.00 (Ankara yerel saati)’de veya öncesinde başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Yukarıdakilere bakılmaksızın, Soru Formu’na ilişkin açıklıma talep eden bir Başvuru Sahibi, engconsopr@tanap.com e-posta adresine göndereceği elektronik posta üzerinden TANAP ile iletişim kuracaktır.

Soru Formu: İndirmek için tıklayın